• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад
В селі Копитків є затишний дім,
Працюють творчі люди в нім.
Тут дітям весело й комфортно
Тут звідусіль лунає сміх.
Цей дім казковий – то садочок,
Це теплий сонячний куточок.
І назва "Сонечко" у нього не дарма –
Бо тут дарують море ніжності й тепла.

Копитківський ЗДО «Сонечко» розташований в с. Копиткове Рівненського району, Рівненської області по вулиці Шкільній. Збудований колгоспом ім. Шевченка, працюе з липня 1986 року. На даний час знаходиться на балансі Копитківської сільської ради. Будівля типова, розрахована на 2 групи, функціонує в дошкільному закладі 2 групи , в яких виховується 31 дитина.

Заклад дошкільної освіти є загально-розвиваючим закладом, який надає дошкільну освіту дітям від 3 до 7 років. Режим роботи - п'ятиденний, робочий день - 9-годинний (8.30 -17.30). В закладі організовано трьохразове харчування

В дитсадку створені умови для повноцінного виховання, навчання і розвитку дітей. Вихователі проводять педагогічну роботу спрямовану на формування всебічно розвиненої особистості дитини, здійснюють навчальний, виховний, розвивальний процес відповідно до програми, вивчають і намагаються врахувати в своїй роботі їх індивідуальні особливості.

Навчання, виховання та спілкування дітей i дорослих проводяться державною мовою. У освітньому процесі використовуються основні форми роботи з дітьми: заняття, ігри, самостійна діяльність дітей, індивідуальна робота, спостереження, екскурсії, свята та розваги.

Заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими нормативно-правовими актами, власним Статутом.

Освітній процес здійснюється за програмою розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля"

Директор закладу Чумак Олена Михайлівна.

Працюють вихователі:

Крещук Тетяна Ростиславівна, Гончарук Руслана Вікторівна та Василюк-Полюшек Алла Дмитрівна, які створили дружний, творчий, талановитий колектив педагогів, здатний виховувати всебічно розвинених дітей i віддавати свої серця дітям. Вони допомагають розкрити дитині свій творчий потенціал відобразити бачення оточуючого світу через колір, глину тощо. «Не талановитих дітей - немає», так стверджує вихователь Крещук Т.Р.

Заняття з фізичної культури вирішують проблеми рухової активності дітей, формують прагнення до здорового способу життя, як основного пріоритету, створюють атмосферу позитивного розвитку дітей та емоційного сприйняття оточуючого світу. Життєве кредо вихователя Гончарук Р.В. є: «Жити, щоб здорових дітей ростити, успіхам, діям творчим їхнім радіти».

I по цьому кредо живе i працює весь колектив дошкільного закладу. Пошукові заняття навчають дітей любити, берегти живу i неживу природу, закріплюють в дитячій уяві поняття того, що людина i природа єдині.

Вихователь Василюк-Полюшек А.Д. залучає дітей до мистецтва, танців, pyxiв через їх власні дії, сприяє прояву креативності, допомагає кожному малюкові виявити художній хист, самостійність, розвиває у дітей схильність до творчості. Викликає прагнення не тільки наслідувати, а й по-творчому відтворювати життеві ситуації в танці, розвивають творчі здібності дітей.

Haшi вихованці - актори, які готові приймати участь у різноманітних святах, розвагах, конкурсах.

Одне з головних завдань педагогів закладу дошкільної освіти – створення умов для розвитку творчої життєво компонентної особистості, здатної реалізувати свій потенціал у сучасному суспільстві. Необхідною складовою реалізації цього завдання є формування у дітей позитивного мислення, що не тільки сприяє їхньому всебічному розвитку, а й допомагає їм оволодіти вмінням орієнтуватись у змінному навколишньому світі, легко пристосовуватися до нових умов життя, продуктивно й гармонійно взаємодіяти з довкіллям.

Головною метою закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для ix фізичного, розумового i духовного розвитку.

Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту. Дошкільне дитинство - час активного,самодостатнього змістовного проживання. Час відкриттів та досягнень, а не період суцільної підготовки до майбутнього шкільного навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 594

Коментарi